Jak drukować wizytówki tanio w dużych nakładach?


Wizytówka to kartonik niewielkich wymiarów, na którym wydrukowane jest imię i nazwisko osoby, która się nią posługuje, adres firmy, posiadane przez nią tytuły, nazwa jej stanowiska służbowego oraz dane kontaktowe. Wyróżniamy kilka rodzajów wizytówek: służbowe, osobiste, a także rodzinne. Każda z nich powinna zawierać stosowne informacje o swoim właścicielu. Najpopularniejsze są wizytówki służbowe, które pełnią ważną funkcję podczas nawiązywania kontaktów firmowych, stając się nieodłączną częścią biznesowego konwenansu.

Jakie funkcje pełnią wizytówki?


Wizytówki pełnią kilka ważnych funkcji:

  • Są przydatne podczas nawiązywania nowych znajomości i kontaktów handlowych, gdyż są nośnikiem wszelkich niezbędnych danych firmowych bądź osobowych,
  • posługiwanie się wizytówką uznawane jest w świecie biznesu za oznakę uprzejmości, dobrego wychowania i szacunku,
  • mogą być wykorzystywane w celach reklamowych.

Projektując wizytówkę, szczególną uwagę powinno się zwracać na jej czytelność. Najważniejsze są zawsze wszystkie informacje osobowe i firmowe, dzięki którym nowo poznana osoba będzie mogła sprawnie się z Tobą skomunikować, dlatego warto, aby od razu rzucały się one w oczy. Tradycyjnie przyjęło się, że na środku albo po lewej stronie w górnej części wizytówki drukuje się nazwę firmy. Przy imieniu i nazwisku warto umieścić posiadany przez Ciebie tytuł służbowy, a pod nim informację dotyczącą tego, jakie stanowisko obecnie piastujesz. Dane kontaktowe powinny znajdować się w jej dolnej części. Całość musi być przejrzysta, estetyczna i przykuwająca uwagę.

Jak wydrukować dużo wizytówek w atrakcyjnej cenie?

Jeżeli zamierzasz zlecić wydruk wielu wizytówek dla pracowników Twojej firmy, warto zdecydować się na zamówienie ich w jednej drukarni. Duże zamówienie traktowane jest hurtowo, dzięki czemu cena jednej wizytówki jest bardzo atrakcyjna. Korzystając z oferty naszej drukarni, możesz prosto i szybko zamówić potrzebne Ci wizytówki przez telefon albo drogą mailową. Produkcją wizytówek zajmujemy się od dawna, dzięki czemu posiadamy wiedzę i doświadczenie niezbędne do ich projektowania. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, troszcząc się o to, aby wizytówki były maksymalnie dopasowane do rodzaju prowadzonej działalności. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż dobrze zaprojektowana wizytówka może zachęcić obdarowywane nią osoby do kontaktu i nawiązania relacji biznesowych.

Wróć

Lokalizacja drukarnii

DRUKARNIA TOMCZAK

Ewa Osiewicz

ul. Roweckiego 35

63-100 Śrem

Kontakt telefoniczny

61 28 41 208

506 116 296

506 116 290

biuro@drukarniasrem.pl

Bądź na bieżąco

facebook

www.drukarniasrem.pl