Folder reklamowy jako ważne narzędzie marketingowe

Opublikowano: Kwiecień 5, 2022

Choć wiele działań marketingowych przenosi się do internetu, tradycyjne działania reklamowe nadal są istotne. Firmy zamieszczają informacje o swoich usługach na różnego rodzaju banerach albo też wypuszczają foldery, które w atrakcyjny sposób prezentują ofertę. Mimo że to internet jest dziś głównym kanałem komunikacji między przedsiębiorstwem a klientem, to folder reklamowy nadal potrafi zachęcić wiele osób do skorzystania z usług. Zwłaszcza że nie musi mieć tylko postaci fizycznej. Równie dobrze może być rozpowszechniany jako plik PDF.

Czytaj dalej

Jak przygotować estetyczne zaproszenia ślubne?

Opublikowano: Marzec 2, 2022

Przygotowania do ślubu to poważne przedsięwzięcie. Jeśli chcemy, aby wszystko wypadło jak najlepiej, trzeba zadbać o każdy szczegół. Organizację ślubu warto podzielić na kilka etapów, wówczas będzie łatwiej nad wszystkim zapanować.

Czytaj dalej

Czy w dobie internetu banery reklamowe wciąż są skuteczną formą oddziaływania na potencjalnego klienta?

Opublikowano: Luty 3, 2022

Wszyscy, którzy mają firmę, zgodzą się co do tego, że reklama jest niezbędna. Jednak zmieniają się czasy i zmienia się także forma reklamy. W dobie Internetu niezbędna jest reklama między innymi w social mediach. Czy to oznacza, że tradycyjne reklamy nie są już skuteczne? Wyjaśniamy ten temat.

Czytaj dalej

Przebieg i zastosowanie grawerowania laserowego

Opublikowano: Styczeń 8, 2022

Grawerowanie laserowe to najlepszy sposób na eleganckie, trwałe i efektowne znakowanie przedmiotów. Nie jest to skomplikowany proces. Polega na wyżłobieniu w powierzchni wybranego przedmiotu dowolnego projektu za pomocą lasera. Jak się to odbywa i gdzie można zastosować taki grawer?

Czytaj dalej

Czy posiadanie pieczątki firmowej jest obowiązkowe?

Opublikowano: Listopad 9, 2021

Posiadanie pieczątki firmowej znacznie ułatwia życie przedsiębiorcom. Jest ona używana między innymi podczas wystawiania dokumentów, podpisywania wniosków czy deklaracji. Odbita pieczątka uwiarygadnia dokumenty. Można dzięki niej zaoszczędzić czas potrzebny na ręczne wypisywanie wszystkich danych. Z tego względu istnieje powszechne przekonanie o tym, że każdy przedsiębiorca powinien ją posiadać. Czy jednak posiadanie takiej pieczątki jest faktycznie obowiązkowe? W dzisiejszym wpisie odpowiemy na to pytanie!

Czytaj dalej

Jak drukować wizytówki tanio w dużych nakładach?

Opublikowano: Listopad 4, 2021

Wizytówka to kartonik niewielkich wymiarów, na którym wydrukowane jest imię i nazwisko osoby, która się nią posługuje, adres firmy, posiadane przez nią tytuły, nazwa jej stanowiska służbowego oraz dane kontaktowe. Wyróżniamy kilka rodzajów wizytówek: służbowe, osobiste, a także rodzinne. Każda z nich powinna zawierać stosowne informacje o swoim właścicielu. Najpopularniejsze są wizytówki służbowe, które pełnią ważną funkcję podczas nawiązywania kontaktów firmowych, stając się nieodłączną częścią biznesowego konwenansu.

Czytaj dalej

Lokalizacja drukarnii

DRUKARNIA TOMCZAK

Ewa Osiewicz

ul. Roweckiego 35

63-100 Śrem

Kontakt telefoniczny

61 28 41 208

506 116 296

506 116 290

biuro@drukarniasrem.pl

Bądź na bieżąco

facebook

www.drukarniasrem.pl