Jak przygotować estetyczne zaproszenia ślubne?


Przygotowania do ślubu to poważne przedsięwzięcie. Jeśli chcemy, aby wszystko wypadło jak najlepiej, trzeba zadbać o każdy szczegół. Organizację ślubu warto podzielić na kilka etapów, wówczas będzie łatwiej nad wszystkim zapanować.

Kiedy i gdzie zamówić zaproszenia na ślub?

Do zaplanowania i zrealizowania przed ślubem jest wiele zależnych od siebie kroków.  Najważniejszą sprawą na początku jest zrobienie listy gości. Należy dostatecznie szybko zaprosić rodzinę i znajomych, aby każdy miał czas na zaplanowanie urlopu, tak by móc uczestniczyć w tak ważnej uroczystości. Mając to na uwadze, ważną sprawą jest zamówienie zaproszeń ślubnych. Jeśli zrobimy to odpowiednio wcześnie, spokojnie zdążymy wręczyć je, a zaproszeni goście będą mogli się stosownie przygotować. Dobrym czasem na wręczenie zaproszeń jest około pół roku przed planowaną uroczystością. Taki czas jest istotny zwłaszcza wtedy, gdy goście mieszkają w odległych miejscowościach. Mając już listę gości, termin i miejsce ślubu oraz przyjęcia weselnego możemy zlecić wykonanie zaproszeń.

Na co zwrócić uwagę przygotowując zaproszenia?

Wybór zaproszeń może trochę potrwać, dlatego należy dość szybko zacząć szukać odpowiedniej drukarni, która ma w ofercie niepowtarzalne wzory zaproszeń. Wybierzmy drukarnię Tomczak, która posiada nowoczesny sprzęt i doświadczenie w świadczeniu usług poligraficznych. Dzięki temu zaproszenia będą wykonane w sposób atrakcyjny i nowatorski. Warto zwrócić uwagę na dopracowanie wszystkich szczegółów na zaproszeniu. Jego wzór i dopasowanie papeterii ślubnej powinno być zgodne z kolorystyką ślubu, stylem wesela i oczekiwaniami pary młodej. Wszystkie potrzebne informacje muszą być elegancko rozmieszczone. Można wybrać zaproszenia jednokartkowe lub składane. Istotną sprawą jest również wybór papieru. Dużą popularnością cieszą się papiery o wysokiej gramaturze, dzięki którym zaproszenie zyskuje na szlachetności. Można także zastanowić się nad dodatkowymi zdobieniami. W przypadku papierów gładkich dość popularne są elementy złote lub srebrne.

Wróć

Lokalizacja drukarnii

DRUKARNIA TOMCZAK

Ewa Osiewicz

ul. Roweckiego 35

63-100 Śrem

Kontakt telefoniczny

61 28 41 208

506 116 296

506 116 290

biuro@drukarniasrem.pl

Bądź na bieżąco

facebook

www.drukarniasrem.pl