Etykiety – Kościan

Etykiety (Kościan) są wykorzystywane w wielu branżach. Wykorzystuje się je przede wszystkim do oznaczania produktów. Na etykietach umieszcza się informacje o ich parametrach technicznych, marce, kraju pochodzenia, składzie czy sposobie użytkowania. To niewielkie papierowe naklejki, które mieszczą na sobie wiele ważnych danych.

Przygotowujemy etykiety do oznaczania produktów spożywczych i nie tylko. Produkujemy wyroby, które mogą być wykorzystywane w wilgotnym środowisku. Są one zabezpieczone warstwą folii, dzięki czemu nie niszczą się pod wpływem działania wody. Takie etykiety sprawdzają się doskonale w przypadku produktów mrożonych czy przechowywanych w lodówce.

Tworzymy również klasyczne, papierowe etykiety. Wykorzystuje się je do oklejania butelek (nie tylko z produktami spożywczymi), słoików czy kartonów. Często są to materiały kolorowe, które mają za zadanie przyciągnąć uwagę klienta. Nanosimy na nie zarówno motywy graficzne, jak i napisy.

Przygotowujemy przede wszystkim większe nakłady etykiet. Współpracujemy z firmami, które chcą oznaczyć swoje produkty w estetyczny i trwały sposób. W naszej drukarni powstają etykiety odporne na działanie wody czy zerwanie. Pozwalają one na trwałe przyklejenie do opakowania.

Projekty etykiet

Zajmujemy się przede wszystkim drukiem etykiet, jednak nasi graficy mogą również zaprojektować takie materiały. Skupiamy się na grupie docelowej, rodzaju produktu, który ma zostać oznaczony naszym wyrobem, a także wymaganiach prawnych. W przypadku artykułów spożywczych na etykietach muszą bowiem znaleźć się konkretne informacje. Konsultujemy z klientem naszą propozycję, a w razie konieczności wprowadzamy ewentualne poprawki. Dbamy o to, by gotowe etykiety pełniły funkcję informacyjną, a jednocześnie przyciągały wzrok potencjalnych odbiorców.

Trwałe etykiety o wielu zastosowaniach

Etykiety muszą przekazywać informacje o produkcie. Z tego powodu powinny być to wyroby trwałe. Przygotowujemy takie materiały z wykorzystaniem różnego rodzaju papieru. Dbamy o to, by etykiety pozwalały na trwałe przyklejenie do papierowych opakowań czy słoików. Specjalizujemy się m.in. w produkcji naklejek, także tych przeznaczonych do kontaktu z produktami spożywczymi. Wiele etykiet pokrywamy specjalną folią. Zapobiega ona rozmazywaniu się tuszu w kontakcie z wilgocią, co ma ogromne znaczenie przede wszystkim w przypadku materiałów z wieloma drobnymi napisami. Takie folie są używane zarówno w przypadku produktów spożywczych, jak i różnego rodzaju wyrobów umieszczonych w puszkach i butelkach.

Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy etykiety w Kościanie i okolicach. Nasza drukarnia znajduje się w Śremie.