Informacje o Drukarni Tomczak - Śrem

DRUKARNIA TOMCZAK

Ewa Osiewicz

Drukarnia Tomczak to rodzinna firma założona w 1986 roku w Śremie przez Jolantę i Stanisława Tomczak. Stworzona z myślą o tym, aby wspierać i uczestniczyć w rozwoju osób prywatnych, firm, przedsiębiorstw i agencji reklamowych.

DRUKARNIA TOMCZAK

Oferujemy kompleksowy druk offsetowy, sitodrukowy oraz cyfrowy. Specjalizujemy się w produkcji materiałów reklamowych takich jak : katalogi, foldery, ulotki, kalendarze, papiery firmowe, wizytówki, podkładki z klipem.

Introligatornia wyposażona jest w niezbędne urądzenia do wszelkich opraw. Druki wykańczamy: folią mat / błysk, folią soft touch, lakierem UV całościowo lub wybiórczo. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę od projektu do produktu finalnego. Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie. Jesteśmyy otwarci na propozycje i sugestie klientów.

Bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy.

Z kart historii

  • 1986 - Rozpoczęcie działalności poligraficznej przez Jolantę i Stanisława Tomczak. Początkowo drukarnia posiadała niewielki park maszynowy, ale już w latach osiemdziesiątych z powodzeniam obsługiwano tu małe i duże zlecenia.
  • 1995- Można powiedzieć, że rok 1995 był dla drukarni przełomowym. W 1995 roku rozbudowano park maszynowy, co umożliwiło rozwój drukarni oraz wprowadzenie do oferty nowych usług poligraficznych.
  • 2005 - Drukarnia została wyposarzona w kolejne urządzenia, dzięki czemu oferujemy druk cyfrowy w dużym formacie, druk offsetowy oraz nową formę pieczątek.
  • 2011 - Talent graficzny odziedziczyła po Tacie, dlatego teraz rodzinny interes przejmuje córka Ewa z domu Tomczak. Drukarnię czekają zmiany, idziemy ku lepszemu.

Warto z nami współpracować

Baner

Jesteśmy doświadczeni

W ponad 30-letniej historii drukarni nauczyliśmy się łączyć tradycję z nowoczesnością. Zmieniają się technologie, formy ale niezmiennie weryfikuje nas klient. Cieszymy się, że możemy robić dla Państwa to co robimy i z uśmiechem na twarzy wstawać do pracy każdego dnia.

thumbs

Jesteśmy dostępni

Jesteśmy lokalną firmą i dziękie temu jesteśmy dostępni na miejscu. Służymy pomocą i radą, bo liczy się dobro klienta. Większości Śremian kojarzymy się w wyrobem pieczątek, ale od tych czasów wiele się zmieniło. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

link

Obsługujemy kompleksowo

Obsługujemy kompleksowo od projektu aż po druk. Służymy pomocą na każdym etapie realizacji projektu. Nie musisz być grafikiem aby mieć własną broszurę, wizytówkę, baner reklamowy - jesteśmy i możesz na nas liczyć.