Naklejki – Gostyń

W naszej drukarni projektujemy i produkujemy naklejki. Gostyń o okolice to obszar naszej działalności. Proponujemy zarówno niewielkie materiały używane do oznaczania produktów, jak i duże folie wykorzystywane do oklejania samochodów. Dysponujemy maszynami, które pozwalają na tworzenie nawet największych materiałów reklamowych, także na tworzywach sztucznych. Dobieramy odpowiedni rodzaj papieru lub folii do przeznaczenia gotowych naklejek, a także warunków, w których będą używane.

W naszej drukarni powstają przede wszystkim naklejki do etykietowania wyrobów, w tym również produktów spożywczych. Takie materiały mają specjalny klej, który pozwala na bezpieczne używanie w połączeniu z żywnością. Oferujemy też nieco bardziej skomplikowane produkty, które muszą być odporne na działanie wymagających czynników, jak np. wilgoć. W naszej drukarni powstają naklejki używane do oklejania samochodów czy produktów, które są przechowywane w chłodniach i mroźniach.

Naklejki na zamówienie

Produkujemy naklejki na zamówienie. Bazujemy na projektach dostarczonych nam przez klienta lub tworzymy własne. Zatrudniamy doświadczonych grafików, którzy mogą szybko przygotować projekt takiego wyrobu. Dbamy o to, by naklejki przekazywały wymagane informacje, a także zachowywały odpowiednie wymiary. Tworzymy wyroby, na których znajdują się wyłącznie napisy, oraz te kolorowe, z grafikami przyciągającymi wzrok.

Przygotowujemy różne nakłady naklejek. Z wieloma klientami prowadzimy stałą współpracę, na bieżąco dostarczając zapas potrzebnych materiałów. Możemy stworzyć również pojedyncze wyroby, używane m.in. do oklejenia samochodu.

Wykonujemy m.in. naklejki nawiązujące do identyfikacji wizualnej danej firmy. Dbamy o to, by były one spójne z logo i wizytówkami wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie. W ten sposób powstają wlepki używane na targach, a także naklejki na samochody służbowe.

Jeśli chodzi o naklejki, Gostyń to jedna z wielu miejscowości, z których pochodzą nasi klienci. Gotowe wyroby można odebrać osobiście lub skorzystać z wysyłki. Wszelkie szczegóły dotyczące zamówienia ustalamy indywidualnie. Wyliczamy też cenę – zależy ona od liczby zakupionych naklejek, ich wielkości, zastosowanych materiałów czy stopnia skomplikowania projektu.