Pieczątki - Śrem

W ofercie posiadamy rozmaite akcesoria biurowe, a w tym pieczątki marki COLOP, które znane są w ponad 100 krajach świata. Bogaty wybór kształtów, formatów, rodzajów obudowy i wariantów odbicia sprawia, że pieczątki te polecane są naszym klientom. Charakteryzuje je wysoka trwałość, a także precyzja wykonania. Wykonujemy pieczątki przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Nasi klienci chętnie sięgają również po pieczątki z firmy Wagraf i Trodat.

W ofercie mamy pieczątki samotuszujące plastikowe oraz metalowe. Są one lekkie, precyzyjne i funkcjonalne. W naszej drukarni staramy się dbać o środowisko, dlatego sprzedajemy ekologiczne pieczątki, które zostały wyprodukowane przy zmniejszonej emisji dwutlenku węgla. Pieczątki to specyficzne wizytówki Twojej firmy. Pozwalają umieścić na dokumencie nazwę i adres Twojego przedsiębiorstwa. Do tego możliwe jest umieszczenie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu, co wyraźnie wskazuje, kto jest przedstawicielem lub właścicielem firmy. To z kolei ułatwia kontakt między Twoim biznesem a potencjalnymi klientami.

Datowniki

Sprzedajemy też wysokiej jakości datowniki. Tak jak w przypadku pieczątek, oferujemy datowniki firmy COLOP, Wagraf i Trodat. Datownik to poręczne narzędzie, które ułatwi Ci pracę w biurze. Sprzedajemy datowniki plastikowe oraz metalowe ze specjalnym uchwytem. Mają małe rozmiary, dzięki czemu są bardzo funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Datownik umożliwia zamieszczenie na odbiciu pieczątki daty oraz dowolnego tekstu. W datownikach oferowanych w naszej drukarni istnieje możliwość zastosowania innego koloru tuszu do daty oraz do tekstu. Zapraszamy do poznania oferty grawerowania laserowego i druku ulotek.