Identyfikacja wizualna – wizytówki, pieczątki, teczki i inne - Śrem

AgroFrankowski
GbGastro
B&O AGRO
Instal partner
Bocian
L Angolo
BOCZAR Transport
J print
dht tartak
Park Nova
Lawendowy Zakątek
Fujigol

Zajmujemy się projektowaniem i drukowaniem materiałów reklamowych na potrzeby identyfikacji wizualnej prywatnych przedsiębiorstw oraz agencji reklamowych. W ramach zleceń otrzymywanych przez klientów wykonujemy m.in. wizytówki, pieczątki, teczki i papier firmowy. Możemy również zająć się projektem logo Państwa firmy.

Logo

Dla firmy logo stanowi fundament budowy wizerunku. Na bazie projektu logo firma rozpoczyna budowę silnej, wyrazistej i zapadającej w pamięci odbiorcy marki. Rozpoczynając proces tworzenia logo, dążymy do odzwierciedlenia w nim tego, co decyduje o tożsamości i unikatowości marki.

Zamów przez telefon 61 28 41 208
Zamów przez email biuro@drukarniasrem.pl
  • wizytówki
  • Profesjonalne wizytówki
  • druk wizytówek
  • Papier firmowy
  • Papier firmowy - listownik
  • Papier firmowy z logo
  • Teczki firmowe

Identyfikacja wizualna firmy

Identyfikacja wizualna firmy to zbiór materiałów o podobnej stylistyce, które mają kojarzyć się z danym przedsiębiorstwem. Zazwyczaj są to wszelkie wizytówki, teczki i inne produkty wykorzystywane przez pracowników firmy. Cechują się one spójnym designem, nawiązującym do branży i logo przedsiębiorstwa. Pozwalają na stworzenie skojarzeń wśród potencjalnych klientów danej firmy.

Przygotowujemy identyfikację wizualną od podstaw. Zajmujemy się nie tylko drukiem, lecz także projektami graficznymi. Możemy więc stworzyć dokumentację, na podstawie której powstaną wizytówki, teczki czy logo. Bazujemy na informacjach przesłanych nam przez klienta, tworząc nowe wersje dotychczas używanych materiałów, a także przygotowujemy projekty od podstaw. Bazujemy na grupie docelowej klienta, przeznaczeniu konkretnych produktów, a także branży, w której działa firma.

Dlaczego warto zadbać o identyfikację wizualną swojej firmy?

Odpowiednia identyfikacja wizualna pomaga w budowaniu rozpoznawalności firmy. Logo, kolory, czcionki i inne elementy brandingu pozwalają konsumentom szybko i łatwo rozpoznawać Twoją firmę w tłumie. Takie rozwiązanie przyczynia się do budowy zaufania i lojalności klientów.

Wyrazista identyfikacja wizualna pomaga przyciągnąć uwagę konsumentów i zainteresować ich swoją ofertą. Logo i inne elementy brandingu są często pierwszą rzeczą, którą widzą potencjalni klienci. Takie materiały graficzne często pozwalają również na wyróżnienie danej firmy spośród konkurencji, sprawiając, że wydaje się ona znacznie bardziej profesjonalna i nowoczesna.

Dlaczego warto postawić na nasze wizytówki?

Przygotowujemy wizytówki, które pozwalają na przekazanie najważniejszych danych kontaktowych do firmy lub danego pracownika w przystępny sposób. To niewielkie kartoniki nawiązujące do logo i pozostałych elementów identyfikacji wizualnej danego przedsiębiorstwa. Cechują się prostą szatą graficzną, która pozwala na łatwe odczytanie informacji kontaktowych. Wizytówki naszej produkcji przyciągają wzrok, a jednocześnie doskonale pełnią swoją funkcję.

Tworzymy wizytówki na twardym kartonie, dzięki czemu nie niszczą się one podczas użytkowania. Drukujemy je z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Pozwala on na zachowanie wyrazistych kolorów i ostrych krawędzi. Używane przez nas drukarki umożliwiają na stworzenie nawet kilku tysięcy sztuk wizytówek w krótkim czasie. Egzemplarze te są powtarzalne – maszyny wykorzystywane w naszej firmie pozwalają na tworzenie wielu identycznych wizytówek, które cechują się takim samym nasyceniem kolorów i dokładnością napisów. Co więcej, do druku nie potrzebujemy dodatkowych akcesoriów. Dzięki temu cena wizytówek jest niska, zwłaszcza jeśli decydujesz się na złożenie większego zamówienia.

Jeśli chodzi o wizytówki, Śrem to miejsce, w którym mogą Państwo stworzyć estetyczne i funkcjonalne produkty dla swojej firmy. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem i drukiem, lecz także doradztwem w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań. Przygotowujemy zarówno minimalistyczne wizytówki, jak i te zdecydowanie bardziej ozdobne, z elementami uszlachetnionymi czy błyszczącą, przeźroczystą folią.

Zapraszamy do kontaktu. Wspólnie przygotujemy wizytówki, które będą idealnie pasować do identyfikacji wizualnej Twojej firmy.